Belkiz ia ka blërë djalit ҫorapet me logon e skuadrës së Milotit, kaq bukur po duket vogëlushi

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë.Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.E sot Belkizi ka publikuar një foto të djalit, ku shihet se ia ka veshur ҫorapet me llogon e skuadrës së babait.Vogëlushi po duket shumë i ëmbël edhe me veshjen e sotme shty,pe rek,lamen dhe shiko vidjon