Genta nuk po i ndahet të dashurit, shfaqen duke bërë gjeste në publik

Genta Ismaili tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin e njohur.Pas kësaj lidhje ajo u bë shumë më e përfolur se që ishte, shkruan ORAinfo.Ҫifti vazhdimishtë publikojnë foto të përbashkëta në rrjetet sociale.Në foton e fundit ata shihen në publik, ku i dashuri po e puth Gentën.Genta dhe i dashuri i saj shfaqen gjithmonë e më të dashuruar shty,pe rekl,amen dhe shiko vidjon