Home » Archive by category Përgjithshëm

Përfundon takimi Thaçi-Rama, nuk flasin për media

(E plotësuar) Ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Edhe pas këtij takimit nuk ka pasur deklarime për media sikurse edhe nga takimet e tjera që Rama pati sot gjatë ditës. Kryeministri Rama do të qëndrojë edhe nesër në Kosovë,...
Continue reading